Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (673 entries)

en:  and
hu:  és

en: %1$s %2$s iCal Feed
hu: %1$s %2$s iCal hírfolyam

en: %1$s for %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: %1$s for %2$s - %3$s
hu: %1$s - %2$s - %3$s

en: %s (post ID %d) created.
hu: %s (post ID %d) létrehozva.

en: %s (post ID %d) updated.
hu: %s (post ID %d) frissítve.

en: %s Categories
hu: %s kategóriák

en: %s Category
hu: %s kategória

en: %s Cost
hu: %s költsége

en: %s From
hu: %s listázása

en: %s In
hu: %s hónapja:

en: %s Information
hu: %s információ

en: %s Name Already Exists
hu: %s név már létezik

en: %s Name:
hu: %s neve:

en: %s Options
hu: %s beállítások

en: %s Settings
hu: %s beállítások

en: %s Website
hu: %s honlapja

en: %s cannot be a duplicate
hu: %s nem lehet duplikált

en: %s cannot be the same as %s.
hu: %s nem lehet ugyan az, mint %s

en: %s draft updated.
hu: %s vázlat frissítve.

en: %s for
hu: %s -

en: %s must be a number between 0 and 21.
hu: %s értéke csak 0 és 21 közötti szám lehet.

en: %s must be a number or percentage.
hu: %s csak szám vagy százalék lehet.

en: %s must be a phone number.
hu: %s csak telefonszám lehet.

en: %s must be a positive number.
hu: %s csak pozitív szám lehet.

en: %s must be a valid absolute URL.
hu: %s csak érvényes URL lehet.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
hu: %s csak érvényes előtag lehet: szám, betű, kötőjel, alávonás.

en: %s must consist of 5 numbers.
hu: %s 5 számot kell, hogy tartalmazzon.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
hu: %s csak betűket, számokat, kötőjeleket, aposztrofokat és szóközöket tartalmazhat.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
hu: %s csak betűket, szóközöket, aposztrofokat és kötőjeleket tartalmazhat.

en: %s must contain numbers and letters only
hu: %s csak számokat és betűket tartalmazhat.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
hu: %s csak számokat, betűket és pontokat tartalmazhat

en: %s must have a value that's part of its options.
hu: %s csak olyan értéket vehet fel, amit a lehetőségei tartamaznak.

en: %s published.
hu: %s közzétéve.

en: %s restored to revision from %s
hu: %s helyreállítva innen: %s

en: %s saved.
hu: %s elmentve.

en: %s submitted.
hu: %s beküldve.

en: %s updated.
hu: %s frissítve.

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
hu[0]: (%d vár ellenőrzésre)
hu[1]: (%d vár ellenőrzésre)

en: (0 or empty for free tickets)
hu: (írj be 0-át vagy hagyd üresen ingyenes eseményekhez)

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
hu: (Aktuális eladási ár - ezt az szerkesztő kezeli)

en: + Google Map
hu: + Google Térkép

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
hu: 0 = kicsinyítve; 21 = nagyítva.

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
hu: Az 5 csillagos értékelések segítenek eljuttatni a bővítményt még több felhasználóhoz. Több elégedett felhasználó több támogatást, több funkciót és alapvetően mindenből többet jelent, amit csak szeretsz az Events Calendarban. Nélküled nem sikerülne!

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
hu: <p>A következő három mezőben a php date()funkcióval elérhető dátum formátumokat adhatsz meg. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Nézd meg, hogyan hozhatsz létre egyéni dátum formátumot</a>.</p>

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
hu: Minden szükséges dizájnelemet és stílust tartalamzó sablon az eseményeidnek.

en: A valid license key is required for support and updates
hu: Egy érvényes licenc szükséges a támogatáshoz és frissítésekhez

en: A widget that displays upcoming events.
hu: Egy widget, mely a következő eseményeket jeleníti meg.

en: Activate %s
hu: %s aktiválása

en: Activate Plugin
hu: Bővítmény bekapcsolása

en: Add %s
hu: %s hozzáadása

en: Add HTML after event content
hu: HTML hozzáadása az esemény tartalma után

en: Add HTML before event content
hu: HTML hozzáadása az esemény tartalma előtt

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New %s
hu: Új %s

en: Add new ticket
hu: Új jegy hozzáadása

en: Add to Google Calendar
hu: Hozzáadás a Google Naptárhoz

en: Additional Functionality
hu: További funkciók

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
hu: Bővítmények: Közösség, Jegyek, Szűrők, Facebook és több...

en: Address:
hu: Cím:

en: Advanced Template Settings
hu: Összetett sablonbeállítások

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
hu: A szervezők és helyszínek importálása után, importálja az eseményeket:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
hu: A feltöltés után lehetséged lesz a CSV fájl oszlopait a The Events Calendar mezőkhöz rendelni.

en: Alaska
hu: Alaszka

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: All %s
hu: Összes %s

en: All %s Categories
hu: Összes %s kategória

en: All Day
hu: Egész nap

en: All Day %s:
hu: Egész napos az %s:

en: All Day Event
hu: Egész napos esemény

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: Antarctica
hu: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
hu: Arra, gondolsz, hogy "Hú, ez a bővítmény csodálatos! Köszönetet kéne mondanom Modern Tribe-nak a kemény munkáért." A legnagyobb köszönet, amit kérhetünk, az az elismerés és feltüntetés. Adj hozzá egy kis szöveges linket a naptárad aljához, mely a The Events Calendar projekt honlapjára mutat.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
hu: Arra, gondolsz, hogy "Hú, ez a bővítmény csodálatos! Köszönetet kéne mondanom Modern Tribe-nak a kemény munkáért." A legnagyobb köszönet, amit kérhetünk, az az elismerés és feltüntetés. Adj hozzá egy kis szöveges linket a naptárad aljához, mely a The Events Calendar projekt honlapjára mutat.

en: Argentina
hu: Argentína

en: Armenia
hu: Örményország

en: Attendee List
hu: Résztvevők listájára

en: Attendee List for: %s
hu: Résztvevők listája ehhez: %s

en: Attendees
hu: Résztvevők

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Available %s
hu: Elérhető %s

en: Awaiting review:
hu: Ellenőrzésre vár:

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: Bahamas
hu: Bahama-szigetek

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Basic Template Settings
hu: Általános sablonbeállítások

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Bhutan
hu: Bhután

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bosnia And Herzegowina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Bouvet Island
hu: Bouvet-sziget

en: Brazil
hu: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: Brunei Darussalam
hu: Brunei

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: CSV File:
hu: CSV-fájl:

en: Calendar
hu: Naptár

en: Calendar Month Navigation
hu: Hónap navigáció a naptárban

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
hu: A naptárat a %sThe Events Calendar%s működteti

en: California
hu: Kalifornia

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Canada
hu: Kanada

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

en: Category
hu: Kategória

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Chad
hu: Csád

en: Check in
hu: Bejelentkezés

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
hu: Olvasd el az új felhasználóknak szóló &amp; segédleteket

en: Check out the available add-ons
hu: Nézd meg a rendelkezésre álló kiegészítőket

en: Check this to use the classic header.
hu: Jelöld be ezt, a klasszikus fejléc használatához.

en: Check to enable maps for events and venues.
hu: Jelöld be a térképek engedélyezéséhez.

en: Checked in:
hu: Bejelentkezve:

en: China
hu: Kína

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
hu: Válaszd ki az oldal-sablont, hogy meghatározd a naptár és az esemény tartalmának megjelenését.

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: City:
hu: Település:

en: Clear
hu: Kiürítés

en: Click to view a Google Map
hu: Kattints ide a Google Térkép megjelenítéséhez

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz- (Keeling-)szigetek

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Column Headings
hu: Oszlop fejlécek

en: Column Mapping: %s
hu: Oszlop leképezés: %s

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Community Events
hu: Közösségi események

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
hu: Az összehasonlítás érvényesítése sikertelen volt, mert nem lett megadva összehasonlítási érték erre a mezőre: %s

en: Congo
hu: Kongó

en: Congo, The Democratic Republic Of The
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Cost:
hu: Összeg:

en: Cote D'Ivoire
hu: Elefántcsontpart

en: Could not save %s.
hu: %s mentése nem sikerült.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
hu: Egy ország soronként a következő formában: <br> US, Egyesült Államok <br> UK, Egyesült Királyság.

en: Country:
hu: Ország:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
hu: Horvátország:

en: Cuba
hu: Kuba

en: Currency Symbol:
hu: Pénznem szimbóluma:

en: Currency symbol follows value
hu: Pénznem szimbóluma az összeg után

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
hu: Összeg mögött

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
hu: Összeg előtt

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mező frissítve.

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Republic
hu: Cseh Köztársaság

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format Settings
hu: Dátum formátum beállítások

en: Date out of range.
hu: Dátum tartományon kívül.

en: Date time separator
hu: Dátum idő elválasztó

en: Date with year
hu: Dátum évvel

en: Date without year
hu: Dátum év nélkül

en: Date:
hu: Dátum:

en: Datepicker Date Format
hu: Dátumválasztó formátuma

en: Day
hu: Nap

en: Day Navigation
hu: Nap navigáció

en: Day Of
hu: Esemény napja:

en: Day's %s
hu: Napi %s

en: Debug Bar Plugin
hu: Debug Bar bővítmény

en: Debug mode
hu: Debug mód

en: Default Events Template
hu: Alapértelmezett esemény sablon

en: Default Page Template
hu: Alapértelmezett oldal sablon

en: Default currency symbol
hu: Alapértelmezett pénznem szimbólum

en: Default stylesheet used for events templates
hu: Esemény sabookhoz használt alapértelmezett stíluslap

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: Delete
hu: Törlés

en: Denmark
hu: Dánia

en: Details
hu: Részletek

en: Disable the Event Search Bar
hu: Eseménykeresési sáv kikapcsolása

en: Display
hu: Megjelenít

en: Display Settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: District of Columbia
hu: Columbia kerület

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Do Not Import
hu: Ne importálja

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Done
hu: Kész

en: Download .ics file
hu: .ics fájl letöltése

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
hu: Duplikált helyszínek és szervezők

en: East Timor
hu: Kelet-Timor

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Edit Event
hu: Szerkesztés

en: Edit Venue
hu: Helyszín szerkesztése

en: Edit in %s
hu: %s szerkesztése

en: Edit ticket
hu: Jegy szerkesztése

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: El Salvador
hu: Salvador

en: Email Address:
hu: E-mail cím:

en: Email:
hu: E-mail:

en: Enable Google Maps
hu: Google Térkép engedélyezése

en: Enable comments on event pages.
hu: Hozzászólások engedélyezése az eseményeknél.

en: Enable event views
hu: Esemény nézetek engedélyezése

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
hu: Ajax dátumválasztó engedélyezése a felhasználói felületen.

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
hu: Engedélyezd ezt a beállítást, hogy a hibakeresési információk naplózásra kerüljenek. Alapértelmezés szerint ez a szerver PHP hibanaplójába kerül. Ha a naplóüzeneteket a böngészőben szeretnéd megtekinteni, javasoljuk, hogy telepítsd a %s-t, és tekintsd meg a "Tribe" fület a hibakeresési kimeneten.

en: End Date
hu: Befejezés dátuma

en: End Date &amp; Time:
hu: Befejezés dátuma &amp; időpontja:

en: End Date / Time:
hu: Befejezés dátuma / ideje:

en: End of day cutoff
hu: Napvégi zárás

en: End sale:
hu: Eladás vége:

en: End:
hu: Vége:

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
hu: Add meg a használni kívánt dátumformátumot, amikor csak a hónapok és az évek látszanak. A havi nézet használatakor jelenik meg.

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
hu: Add meg a használni kívánt dátumformátumot, amikor nem látszanak az évek. Az aktuális évi eseményeknél jelenik meg.

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
hu: Add meg az elválasztót, amely a dátum és az időpont között kerül elhelyezésre.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
hu: Add meg az elválasztót, amely az esemény kezdetének és végének időpontja között jelenik meg.

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Error
hu: Hiba

en: Estonia
hu: Észtország

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Event
hu: Esemény

en: Event Add-Ons
hu: Esemény kiegészítők

en: Event Category
hu: Esemény kategória

en: Event Cost
hu: Részvétel költségei

en: Event Description
hu: Esemény leírása

en: Event Details
hu: Esemény adatai

en: Event End Date
hu: Esemény befejező dátuma

en: Event End Time
hu: Esemény befejező időpontja

en: Event Fields
hu: Esemény mezők

en: Event Name
hu: Esemény neve

en: Event Organizer Name
hu: Esemény szervezőjének neve

en: Event Show Map
hu: Mutassa a térképet

en: Event Show Map Link
hu: Mutassa a térkép linkjét

en: Event Start Date
hu: Esemény kezdésének dátuma

en: Event Start Time
hu: Esemény kezdésének időpontja

en: Event Tags:
hu: Esemény címkék:

en: Event Venue Name
hu: Esemény helyszínének neve

en: Event Views Navigation
hu: Esemény nézetének navigációja

en: Event Website
hu: Esemény honlapja

en: Events
hu: Események

en: Events List
hu: Eseménylista

en: Events Settings
hu: Események beállításai

en: Events URL slug
hu: Események hivatkozás előtagja

en: Events template
hu: Események sablonja

en: Export
hu: Export:

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
hu: GYIK, Dokumentáció, Segédletek és Fórum

en: Failed to import record in row %d.
hu: Nem sikerült importálni a rekordot a %d sorban.

en: Falkland Islands (Malvinas)
hu: Falkland-szigetek

en: Faroe Islands
hu: Feröer szigetek

en: Field ID:
hu: Mező ID:

en: Fiji
hu: Fidzsi-szigetek

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
hu: Szűrés vásárló neve, jegy #, rendelés # vagy biztonsági kód alapján

en: Filters
hu: Szűrők

en: Finalized:
hu: Véglegesített:

en: Find %s
hu: %s keresése

en: Find out more
hu: Tudj meg többet

en: Find out more »
hu: Tudj meg többet »

en: Finding & extending your calendar.
hu: Naptár megtalálása és kiegészítése.

en: Finding your calendar.
hu: Naptár megtalálása.

en: Finland
hu: Finnország

en: France
hu: Franciaország

en: France, Metropolitan
hu: Franciaország

en: Free
hu: Ingyenes

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: Full Styles
hu: Teljes stílusok

en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Germany
hu: Németország

en: Get the Skinny on the Latest Updates
hu: Legfrissebb hírek/frissítések

en: Getting Started
hu: Kezdjünk bele

en: Ghana
hu: Ghána

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: Google Calendar
hu: Google Naptár

en: Google Maps default zoom level
hu: Google Térkép alapértelmezett nagyítási szint

en: Greece
hu: Görögország

en: Greenland
hu: Grönland

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
hu: Éjfél utánig tartó eseményed van? Válassz egy időpontot az eseményed vége után, hogy megelőzd az esemény megjelenítését a következő napon.

en: Hawaii
hu: Havaii

en: Heard And Mc Donald Islands
hu: Heard és McDonald-szigetek

en: Help
hu: Súgó

en: Here is the iCal feed URL for your events:
hu: Itt találod az eseményeid iCal hírfolyamát:

en: Hide the following settings tabs on every site:
hu: A következő beállítások elrejtése minden oldalon:

en: Holy See (Vatican City State)
hu: Apostoli Szentszék (Vatikáni Városállam)

en: Honduras
hu: Hondurasz

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Hungary
hu: Magyarország

en: Iceland
hu: Izland

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
hu: Ha ismered a HTML-t, további kódot adhatsz hozzá az esemény sablonja után. Néhány stílushoz ez szükséges lehet a megfelelő formázás és elrendezés érdekében.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
hu: Ha ismered a HTML-t, további kódot adhatsz hozzá az esemény sablonja előtt. Néhány stílushoz ez szükséges lehet a megfelelő formázás és elrendezés érdekében.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
hu: Ha van szervezője vagy helyszíne az eseményeidnek, kérjük, először azokat importáld.

en: Import
hu: Importálás

en: Import CSV File
hu: Importálás CSV-fájlból

en: Import Instructions
hu: Importálási tudnivalók

en: Import Result
hu: Importálás eredménye

en: Import Settings
hu: Beállítások importálása

en: Import Type:
hu: Importálás típusa:

en: Import complete!
hu: Importálás befejezve!

en: Include events in main blog loop
hu: Események megjelentetése a fő blog hurokban

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Initializing Tribe Events on %s
hu: Tribe Events betöltése itt: %s

en: Inserted: %d
hu: Beszúrva: %d

en: Install %s
hu: %s telepítése

en: Instructions
hu: Utasítások

en: Invalid User ID
hu: Hibás felhasználói azonosító

en: Invalid field type specified
hu: Érvénytelen mező típus lett megadva

en: Invalid or incomplete field passed
hu: Érvénytelen vagy hiányos mező lett átadva

en: Iran (Islamic Republic Of)
hu: Iráni Iszlám Köztársaság

en: Iraq
hu: Irak

en: Ireland
hu: Írország

en: Israel
hu: Izrael

en: Italy
hu: Olaszország

en: Japan
hu: Japán

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Keep The Events Calendar Core FREE
hu: Segít a The Event Calendar Core bővítményt továbbra is INGYENESen tartani

en: Korea, Democratic People's Republic Of
hu: Koreai Demokratikus Népköztársaság

en: Korea, Republic Of
hu: Koreai Köztársaság

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: Lao People's Democratic Republic
hu: Laosz

en: Last Update
hu: Utolsó frissítés

en: Latest Version:
hu: Legújabb verzió:

en: Latvia
hu: Lettország

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libya
hu: Líbia

en: License Key
hu: Licensz kulcs

en: License key(s) updated.
hu: Licenc kulcs(ok) frissítve.

en: Licenses
hu: Licenszek

en: List
hu: Lista

en: Listed %s
hu: %s listája

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Loading %s
hu: %s betöltése

en: Location
hu: Helyszín

en: Looking for More Features?
hu: Több funkciót szeretnél?

en: Looking for Something Special?
hu: Valami különlegeset szeretnél?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
hu: További funkciókat, például ismétlődő eseményeket, egyéni mezőket, közösségi eseményeket, jegyeladási lehetőséget keresel?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
hu: További funkciókat, például ismétlődő eseményeket, jegyeladást, nyilvánosan beküldhető eseményeket, új nézeteket keresel?

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: M j, Y @ G:i
hu: Y. M j. @  G:i

en: Macau
hu: Makaó

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Maldives
hu: Maldív-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Map Settings
hu: Térkép beállításai

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Mauritius
hu: Mauríciusz

en: Merge Duplicates
hu: Duplikációk egyesítése

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia, Federated States Of
hu: Mikronéziai Szövetségi Államok

en: Miscellaneous Settings
hu: Egyéb beállítások

en: Missing required fields in row %d.
hu: Kötelező mező hiányzik a %d sorban.

en: Moldova, Republic Of
hu: Moldáviai Köztársaság

en: Monaco
hu: Monakó

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: Month
hu: Hónap

en: Month and year format
hu: Hónap és év formátum

en: Month view events per day
hu: Események száma naponta havi nézetben

en: Month's %s
hu: Havi %s

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
hu: Részletesebb stílus, megpróbálja a téma stílusait is használni.

en: More...
hu: Tovább...

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Mozambique
hu: Mozambik

en: My %s
hu: Saját %s

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Nepal
hu: Nepál

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netherlands Antilles
hu: Holland Antillák

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Settings
hu: Hálózati beállítások

en: New %s
hu: Új %s

en: New %s Category Name
hu: Új %s kategória neve

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: News For Events Users
hu: Hírek

en: News and Tutorials
hu: Hírek és segédletek

en: News from Modern Tribe
hu: Hírek a Modern Tribe-tól

en: Newsletter Signup
hu: Feliratkozás a hírlevélre

en: Next
hu: Következő

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: No %s found
hu: %s nem található

en: No %s found in Trash
hu: %s nem található a lomtárban

en: No checkbox options specified
hu: Nincs megadva jelölőnégyzet lehetőség

en: No importer defined for %s
hu: Nincs importáló meghatározva ehhez: %s

en: No previous %s
hu: Nincsenek korábbi %s

en: No radio options specified
hu: Nincs megadva rádió gomb lehetőség

en: No saved %s exists.
hu: Nem létezik mentett %s.

en: No select options specified
hu: Nincs megadva választási lehetőség

en: Non-existant field validation function passed
hu: Nemlétező mező érvényesítés

en: None of your settings were saved. Please try again.
hu: A beállítások mentése nem sikerült. Kérjük, próbáld újra.

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Norway
hu: Norvégia

en: Number of events to show per page
hu: Mutatott események száma oldalanként

en: Oman
hu: Omán

en: Once Every 30 Mins
hu: 30 percenként

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
hu: A CSV fájl egyik oszlopa legyen az esemény neve, egy másik pedig a kezdési időpontja. Minden más mező választható.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
hu: A CSV fájl egyik oszlopa legyen a szervező/helyszín neve. Minden más mező választható.

en: Ongoing
hu: Folyamatban

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
hu: Csak annyi CSS-t tartalmaz, ami szükséges a naptár és a heti nézet elrendezésének megjelenítéséhez.

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Organizer
hu: Szervező

en: Organizer Email
hu: Szervező e-mail címe

en: Organizer Name
hu: Szervező neve

en: Organizer Phone
hu: Szervező telefonszáma

en: Organizer Website
hu: Szervező honlapja

en: Organizers
hu: Szervezők

en: Origin:
hu: Származás:

en: PSST... Want a Discount?
hu: PSSZT... Kezdezményt szeretnél?

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Parent %s Category
hu: %s szülő kategória

en: Past %s
hu: Korábbi %s

en: Perform Import
hu: Importálás elvégzése

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Pitcairn
hu: Pitcairn-szigetek

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Post draft updated.
hu: Vázlat frissítve.

en: Post submitted.
hu: Bejegyzés elküldve.

en: Postal Code:
hu: Irányítószám:

en: Premium Add-Ons
hu: Prémium kiegészítők

en: Prev
hu: Előző

en: Price:
hu: Ár:

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
hu: Új kiadások, segédletek és közösségi aktivitás

en: Purchaser
hu: Vásárló

en: Purchaser email
hu: Vevő e-mail címe

en: Purchaser name
hu: Vevő neve

en: Qatar
hu: Katar

en: Rate It
hu: Értékeld

en: Rate it five stars today!
hu: Adj öt csillagot ma!

en: Release Notes
hu: Kiadási megjegyzések

en: Remove
hu: Törlés

en: Requires:
hu: Szükséges:

en: Return to WordPress Updates
hu: Vissza a Wordpress frissítésekhez

en: Reunion
hu: Réunion

en: Right here
hu: Pont itt

en: Romania
hu: Románia

en: Russian Federation
hu: Orosz Föderáció

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: Saint Kitts And Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
hu: Saint Vincent és a Grenadine-szigetek

en: Sale Price:
hu: Eladási ár:

en: Samoa
hu: Szamoa

en: San Marino
hu: San Marino Köztársaság

en: Sao Tome And Principe
hu: Sao Tome és Principe

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Save this ticket
hu: Jegy mentése

en: Search
hu: Keresett kifejezés

en: Search %s
hu: %s keresése

en: Search %s Categories
hu: %s kategória keresése

en: Security Code
hu: Biztonsági kód

en: See an example of the link
hu: Nézz meg egy példát a linkre

en: See who purchased tickets to this event
hu: Nézd meg, hogy kik vásároltak már jegyet ehhez az eseményhez

en: Select a Country:
hu: Válassz országot:

en: Select a State:
hu: Válassz államot:

en: Select a User:
hu: Válassz felhasználót:

en: Select an Image
hu: Válassz ki egy képet

en: Select the appropriate import type.
hu: Megfelelő importálás-típus kiválasztása.

en: Select the date format to use in datepickers
hu: A dátumválasztóknál használt dátum formátum kiválasztása.

en: Select...
hu: Válassz egyet...

en: Sell using:
hu: Eladás a következő használatával:

en: Send Email
hu: E-mail küldése

en: Send the attendee list by email
hu: Résztvevők listájának küldése e-mailben

en: Sending...
hu: Küldés ...

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Serbia
hu: Szerbia

en: Set as ticket header
hu: Beállítás jegy fejléceként

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
hu: Állítsd be az alapértelmezett pénznem szimbólumot az események költségeihez. Vedd figyelembe, hogy ez csak a jövőbeli eseményekre lesz hatással, a korábbiakra nem.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: Show Google Map:
hu: Google Térkép mutatása:

en: Show Google Maps Link:
hu: Google Térkép link megjelenítése:

en: Show The Events Calendar link
hu: A The Events Calendar link megjelenítése

en: Show comments
hu: Hozzászólások mutatása

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
hu: Események mutatása a többi bejegyzés között. Attól, hogy be van jelölve, az események továbbra is megjelennek az események alapértelmezett oldalán is.

en: Show widget only if there are upcoming events:
hu: Csak akkor jelenítse meg a widgetet, ha van közelgő esemény:

en: Show:
hu: Mutat:

en: Sign Up
hu: Iratkozz fel

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Single event URL slug
hu: Egyes esemény hivatkozás előtag

en: Skeleton Styles
hu: Csontváz stílus

en: Skipped row numbers: %s
hu: Kihagyott sor számok: %s

en: Skipped: %d
hu: Kihagyva: %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Sold %d
hu: Eladva %d

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu: Szomália

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
hu: Sajnáljuk, a The Events Calendar futtatásához PHP %s vagy újabb szükséges. Egyeztess a webhoszting szolgáltatóddal a PHP frissítéséről.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
hu: Sajnáljuk, a The Events Calendar futtatásához Wordpress %s vagy újabb szükséges. Kérjük, frissítsd a WordPress-t!

en: Sorry, key validation server is not available.
hu: Sajnáljuk, de a kulcs érvényességét ellenőrző kiszolgáló nem elérhető.

en: Sorry, this key is expired.
hu: Sajnáljuk, de ez a kulcs lejárt.

en: Sorry, this key is not valid.
hu: Sajnáljuk, de ez kulcs nem érvényes.

en: Sorry, this key is out of installs.
hu: Sajnáljuk, de ez a kulcs elérte a telepítések maximális számát.

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Déli-Sandwich-szigetek

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: St. Helena
hu: Szent Ilona

en: St. Pierre And Miquelon
hu: Saint-Pierre és Miquelon

en: Start Date
hu: Kezdés dátuma

en: Start Date &amp; Time:
hu: Kezdés dátuma &amp; időpontja:

en: Start Date / Time:
hu: Kezdés dátuma / ideje:

en: Start sale:
hu: Eladás kezdete:

en: Start:
hu: Kezdés:

en: State or Province:
hu: Állam / megye:

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
hu: Maradj kapcsolatban a fejlesztőkkel. Így értesülhetsz a rendszeres frissítésekről, fontos fejlesztői megjegyzésekről, valamint akár alkalmi kedvezményekről is.

en: Stock:
hu: Raktárkészlet:

en: Sudan
hu: Szudán

en: Support
hu: Támogatás

en: Support Resources
hu: Segítségnyújtási felületek

en: Suriname
hu: Suriname Köztársaság

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
hu: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Syrian Arab Republic
hu: Szíriai Arab Köztársaság

en: System Information
hu: Rendszerinformáció

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Tajikistan
hu: Tádzsikisztán

en: Tanzania, United Republic Of
hu: Tanzániai Egyesült Köztársaság

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
hu: A sablon felülírások a következő alkönyvtárba kell, hogy kerüljenek: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
hu: A sablon felülírások a következő alkönyvtárba kell, hogy kerüljenek: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
hu: Ideiglenes fájl nem található. %s mentése nem sikerült.

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Thanks for Updating The Events Calendar
hu: Köszönjük, hogy frissítetted a The Events Calendar bővítményt

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
hu[0]: A fenti beállítást nem sikerült menteni. A többi beállítás mentése sikeresen megtörtént.
hu[1]: A fenti beállításokat nem sikerült menteni. A többi beállítás mentése sikeresen megtörtént.

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
hu: A fenti ideális esetben többes számban van, ez pedig egyes számban.<br />Az egyedi esemény hivatkozás: %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
hu: A pénznem szimbóluma rendszeri megelőzi az értéket. A lehetőség engedélyezésével a szimbólum az érték mögé kerül.

en: The file went away. Please try again.
hu: A fájl eltűnt. Kérjük, próbáld újra.

en: The import statistics above have the following meaning:
hu: A fenti importálási statisztika a következőket jelenti:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
hu: Az e-mailben használható maximális képszélesség 580 pixel lesz bármely magasság mellett, majd át lesz méretezve mobiltelefon kijelzőkre. Ha "retina" támogatású megjelenést szeretnél használj 160 pixel széles képet.

en: The request was sent insecurely.
hu: A kérés nem biztonságosan lett elküldve.

en: The request wasn't sent from this tab.
hu: A kérés nem lett elküldve erről a lapról.

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications.
hu: Az alábbi beállításokkal meghatározhatod a naptár megjelenését. Ha nem minden néz ki jól, próbálj váltogatni az alábbi három lehetőség között vagy válassz egy oldalstílust a sablonodból.</p><p>Lehetnek olyan helyzetek, amikor a rendelkezésre álló stílusok nem 100&#37;-osan tökéletesek. Nézd meg a <a href="%s">megjelenési útmutatónkat</a> az egyéni módosításokhoz szükséges tudnivalókért.

en: The slug used for building the events URL.
hu: Az események hivatkozásának felépítéséhez használt előtag.

en: There are no fields setup for this tab yet.
hu: Erre a lapra még nincsenek mezők beállítva.

en: There are no upcoming %s at this time.
hu: Nincsenek következő %s.

en: There were no results found.
hu: Sajnos nincs találat.

en: This %s has passed.
hu: Ez az %s elmúlt.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
hu: Ez a naptár a The Events Calendar bővítménnyel készült.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
hu: Az esemény a Community Events használatával készült. Biztos elkezded a jegyek árusítását az eseményre?

en: This file has column names in the first row
hu: A fájl első sora oszlopfejléceket tartalmaz

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
hu: Itt a Modern Tribe The Events Calendar bővítmény összes hálózati beállítása módosítható.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
hu: Ez a lehetőség kikapcsolásra kerül, mikor az "Eseménykeresési sáv kikapcsolása" bejelölésre kerül a Megjelenési beállítások lapon.

en: Ticket #
hu: Jegy #

en: Ticket Description:
hu: Jegy leírása:

en: Ticket Name:
hu: Jegy neve:

en: Ticket Type
hu: Jegy típusa

en: Ticket header image
hu: Jegy fejlécének képe

en: Ticket type
hu: Jegy típusa

en: Tickets
hu: Jegyek

en: Time &amp; Date
hu: Dátum &amp; időpont

en: Time range separator
hu: Időintervallum elválasztó

en: Time:
hu: Időpont:

en: Title:
hu: Cím:

en: To import organizers or venues:
hu: Szervezők vagy helyszínek importálásához:

en: Today
hu: Ma

en: Tokelau
hu: Tokelau-szigetek

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Tonga
hu: Tongai Királyság

en: Tribe Event Add-Ons
hu: Tribe Event kiegészítők

en: Tribe Events Styles
hu: Tribe Event stílusok

en: Trinidad And Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkey
hu: Törökország

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks And Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Undo Check in
hu: Bejelentkezés visszavonása

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: United States Minor Outlying Islands
hu: Az Egyesült Államok külbirtokai

en: Unknown or not set
hu: Ismeretlen vagy nincs beállítva

en: Unnamed Venue
hu: Névtelen helyszín

en: Upcoming %s
hu: Következő %s

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Update %s Category
hu: %s kategória frissítése

en: Updated: %d
hu: Frissítve: %d

en: Upgrade Plugin
hu: Bővítmény frissítése

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
hu: Tölts fel egy olyan CSV fájlt, amely soronként egy rekordot tartalmaz. Az első sor oszlopfejléceket is tartalmazhat (jelöld be az alábbi dobozt).

en: Upload image for the ticket header
hu: Tölts fel képet a jegy fejlécéhez

en: Use Javascript to control date filtering
hu: Javascript használata a dátumszűrés irányításához

en: Use New %s
hu: Új %s használata

en: Use Saved %s:
hu: Elmentett %s használata:

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
hu: Használd ezt a naptár adatainak megosztásához az Apple iCal, Google Naptár vagy egyéb kampatibilis alkalmazásokkal

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: Valid Key! Expires on %s
hu: Érvényes kulcs! Lejár ekkor: %s

en: Venue
hu: Helyszín

en: Venue Address
hu: Helyszín címe

en: Venue Address 2
hu: Helyszín címe 2

en: Venue City
hu: Helyszín települése

en: Venue Country
hu: Helyszín országa

en: Venue Name
hu: Helyszín neve

en: Venue Phone
hu: Helyszín telefonszáma

en: Venue State/Province
hu: Helyszín állama/megyéje

en: Venue Zip
hu: Helyszín irányítószáma

en: Venues
hu: Helyszínek

en: Version
hu: Verzió

en: Viet Nam
hu: Vietnam

en: View
hu: Megtekintés

en: View %s
hu: %s megtekintése

en: View All %s
hu: Összes %s

en: View All Add-Ons
hu: Összes kiegészítő megtekintése

en: View As
hu: Megjelenítés mint:

en: View Calendar
hu: Naptár megtekintése

en: View Update Page
hu: Frissítési oldal megtekintése

en: View Welcome Page
hu: Üdvözlő oldal megtekintése

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
hu: A bővítmény telepítése után közvetlenül megjelenített oldal megtekintése.

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
hu: A bővítmény frissítésekor megjelenített oldal megtekintése.

en: Virgin Islands (British)
hu: Virgin-szigetek (Brit)

en: Virgin Islands (U.S.)
hu: Virgin-szigetek (USA)

en: Wallis And Futuna Islands
hu: Wallis- és Futuna-szigetek

en: We hope our plugin is helping you out.
hu: Reméljük, hogy a bővítmény segítségedre lesz.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
hu: Hírlevelünk olvasói számára kedvezményre jogosító kuponokat küldünk.

en: We were unable to process your request. Please try again.
hu: Nem tudtuk feldolgozni a kérést. Kérjük, próbáld meg újra.

en: Website:
hu: Honlap:

en: Week's %s
hu: Heti %s

en: Welcome to The Events Calendar
hu: Üdvözöl a The Events Calendar

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: Where's my calendar?
hu: Hol van a naptáram?

en: Why am I seeing this message?
hu: Miért jelent meg ez az üzenet

en: YYYY-MM-DD
hu: ÉÉÉÉ-HH-NN

en: Yemen
hu: Jemen

en: Yes
hu: Igen

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
hu: Futtatott verzió száma %s, így tovább :)

en: You are up to date!
hu: Naprakész vagy!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
hu: Használhatod a képernyő beállításait a megtekinteni kívánt oszlopok kiválasztáshoz. A kiválasztás az alábbi táblában működik, az e-mailben, a nyomtatáshoz és a CSV exportáláshoz.

en: You don't have permission to do that.
hu: Ehhez nincs jogosultságod.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
hu: Duplikált helyszíneket és szervezőket találhatsz, ha a The Events Calendar 3.0 előtti verziójáról frissítettél. Kattints ide az azonos helyszínek és szervezők egyesítéséhez.

en: You must select at least one view.
hu: Legalább egy nézetet ki kell választani.

en: You need to select a user or type a valid email address
hu: Ki kell választanod egy felhasználót vagy érvényes e-mail címet kell beírnod

en: You need to upgrade!
hu: Frissítés szükséges!

en: You've requested a non-existent tab.
hu: Az általad kért lap nem létezik.

en: Your current Events URL is %s
hu: Események jelenlegi linkje: %s

en: Your current events URL is: %s
hu: Események jelenlegi linkje: %s

en: Your form had the following errors:
hu: Az űrlap a következő hibákat tartalmazza:

en: Your ticket has been deleted.
hu: A jegyed törölve.

en: Your ticket has been saved.
hu: A jegyed elmentve.

en: Your tickets
hu: Jegyeid

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
hu: Az általad használt The Events Calendar bővítmény nem naprakész az egyik The Events Calendar kiegészítővel. Kérjük, %sfrissíts most.%s

en: attendees
hu: résztvevők

en: category
hu: kategória

en: day
hu: nap

en: iCal Export
hu: iCal Exportálás

en: list
hu: lista

en: month
hu: hónap

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
hu: ezzel:

en: or
hu: vagy

en: past
hu: elmúlt

en: tag
hu: címke

en: today
hu: ma

en: unknown date
hu: ismeretlen dátum

en: upcoming
hu: közelgő
