Event Tickets - en to nl translation catalogue (355 entries)

en: Invalid Email
nl: Ongeldige e-mail

en: Invalid User ID
nl: Ongeldige gebruiker ID

en: Error when sending the email
nl: Fout bij het versturen van de e-mail

en: Email sent successfully!
nl: E-mail succesvol verzonden!

en: Send Email
nl: Verstuur e-mail

en: Edit Event
nl: Wijzig evenement

en: See Event Page
nl: Bekijk evenementenpagina

en: Edit Venue
nl: Wijzig locatie

en: Edit Ticket
nl: Wijzig ticket

en: Total Sold:
nl: Totaal verkocht:

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Read more about our support policy
nl: Lees meer over ons ondersteuningsbeleid

en: Check our Knowledgebase
nl: Kijk in onze Kennisbank

en: Knowledgebase
nl: Kennisbank

en: list of available functions
nl: overzicht van beschikbare functies

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
nl: Hmmm, er gaat iets fout met de validiteitscontrole. Neem contact op met %ssupport%s

en:  and
nl:  en

en: Facebook Events
nl: Facebook Evenementen

[ctx: not available]
en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: You need to upgrade!
nl: Je moet upgraden!

en: You are up to date!
nl: Je hebt de nieuwste versie!

en: Activate %s
nl: Activeer %s

en: Activate Plugin
nl: Plugin activeren

en: Upgrade Plugin
nl: Plugin upgraden

en: Install %s
nl: Installeer %s

en: Install Plugin
nl: Plugin installeren

en: Latest Version:
nl: Laatste versie:

en: Requires:
nl: Benodigd:

en: WordPress
nl: Wordpress

en: Active Users:
nl: Actieve gebruikers:

en: Rating:
nl: Waardering:

en: Plugin Active
nl: Plugin actief

en: Plugin Inactive
nl: Plugin uitgeschakeld

en: Visit the Add-on Page
nl: Bezoek de pagina met add-ons

en: <a href="%s">edit Events settings</a>.
nl: <a href="%s">wijzig evenementinstellingen</a>.

en: License Key
nl: Licentie sleutel

en: A valid license key is required for support and updates
nl: Een geldige licentie sleutel is nodig voor support en updates

en: License key(s) updated.
nl: Licentie sleutel(s) code bijgewerkt.

en: unknown date
nl: onbekende datum

en: Sorry, key validation server is not available.
nl: Sorry, licentie validatie server is niet beschikbaar.

en: Sorry, this key is expired.
nl: Sorry, deze licentie sleutel is verlopen.

en: Sorry, this key is out of installs.
nl: Sorry, deze licentie sleutel heeft zijn maximale hoeveelheid installaties bereikt.

en: Why am I seeing this message?
nl: Waarom zie ik dit bericht?

en: Sorry, this key is not valid.
nl: Sorry, dit is geen geldige licentie sleutel.

en: Valid Key! Expires on %s
nl: Geldige licentie! Verloopt op %s

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard And Mc Donald Islands
nl: Heard en McDonaldeilanden

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Vaticaanstad

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: Hungary
nl: Hongarije

en: More...
nl: Meer...

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iran (Islamic Republic Of)
nl: Iran

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Israel
nl: Israël

en: Italy
nl: Italië

en: News and Tutorials
nl: Nieuws en tutorials

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %1$s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%2$s" target="_blank">%3$s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%4$s" target="_blank">%5$s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%6$s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
nl: <p>De licentie code die je hebt gekregen bij het voltooien van de aankoop van %1$s geeft je toegang tot support en updates totdat het verloopt. Je hoeft geen code hieronder in te vullen om de plugin te laten werken, maar je moet het invullen om automatische updates te krijgen. <strong>Vind je licantie code op <a href="%2$s" target="_blank">%3$s</a></strong>.</p> <p>Elke betaalde add-on heeft een unieke licentie code. Plak gewoon de code in het juiste veld hier beneden, en geef het een moment om te valideren. Je weet wanner je klaar bent als een groene verloop datum verschijnt met er naast een "geldig" bericht.</p> <p>Als je een rood bericht ziet met de melding de je code niet geldig is of geen installaties meer heeft, bezoek <a href="%4$s" target="_blank">%5$s</a> om je installaties te beheren of om je licentie te vernieuwen / upgrade.</p><p>Zie je geen update maar verwacht je er wel een? In WordPress, ga naar <a href="%6$s">Dashboard > Updates</a> en klik op "Opnieuw controleren".</p>

en: %1$s Using our plugins in a multisite network? %2$s Please note that your license key will be applied to the entire network, not just this site.
nl: %1$s onze plugins met een multisite netwerk gebruiken? %2$s Let erop dat uw licentiesleutel wordt toegepast op het hele netwerk, niet alleen deze site.

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Only license fields for %1$snetwork activated%2$s plugins will be listed on this screen.
nl: Alleen licentie velden voor %1$snetwork geactiveerd %2$s plugins worden vermeld op dit scherm.

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Network Settings
nl: Netwerkinstellingen

en: Kenya
nl: Kenia

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
nl: Hier kunnen alle globale netwerkinstellingen voor Modern Tribe's The Events Calendar worden aangepast.

en: Kiribati
nl: Kiribari

en: Hide the following settings tabs on every site:
nl: Verberg de volgende instellingentab op iedere site:

en: Korea, Democratic People's Republic Of
nl: Noord-Korea

en: Korea, Republic Of
nl: Zuid-Korea

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Purchaser name
nl: Naam van de koper

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Laos

en: Purchaser email
nl: E-mail van de koper

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Security Code
nl: Veiligheidscode

en: Libya
nl: Libië

en: Undo Check in
nl: Inchecken ongedaan maken

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Email
nl: E-mail

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Export
nl: Exporteer

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
nl: Filter op koper, ticket #, order # of beveiligingscode

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Delete
nl: Verwijder

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Ticket header image
nl: Ticket header afbeelding

en: Set as ticket header
nl: Stel in als ticket header

en: Malaysia
nl: Maleisië

[ctx: Attendee number]
en: Attendee %1$s
nl: Deelnemer %1$s

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Your tickets from %s
nl: Uw tickets van %s

en: Your RSVP has been received! Check your email for your RSVP confirmation.
nl: Uw RSVP is ontvangen! Controleer uw e-mail voor de bevestiging van uw RSVP.

en: In order to RSVP, you must enter your name and a valid email address.
nl: Om RSVP, moet u uw naam en een geldig e-mailadres invoeren.

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: (deleted)
nl: (verwijderd)

en: Your ticket has been saved.
nl: Je ticket is opgeslagen.

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Your ticket has been deleted.
nl: Je ticket is verwijderd.

en: See who purchased tickets to this event
nl: Bekijk wie er tickets voor dit evenement hebben gekocht.

en: Attendees
nl: Deelnemers

en: You need to select a user or type a valid email address
nl: Je moet een gebruiker selecteren of een geldig e-mail adres invoeren

en: Micronesia, Federated States Of
nl: Micronesia

en: Sending...
nl: Verzenden...

en: Moldova, Republic Of
nl: Moldavië

en: Columns
nl: Kolommen

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
nl: Je kunt via Scherm Opties selecteren welke kolommen je wilt zien. De selectie werkt voor onderstaande tabel, e-mails, prints en CSV export.

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Yes
nl: Ja

en: attendees
nl: aanwezigen

en: Attendee List for: %s
nl: Aanwezigen Lijst voor: %s

en: Morocco
nl: Marokko

en: Event Details
nl: Evenement gegevens

en: Start Date / Time:
nl: Begin datum / tijd:

en: Namibia
nl: Namibië

en: End Date / Time:
nl: Eind datum / -tijd:

en: Address:
nl: Adres:

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Finalized:
nl: Afgerond :

en: Awaiting review:
nl: Wachtend op recensie:

en: Send the attendee list by email
nl: Verzend de deelnemerslijst per e-mail

en: Select a User:
nl: Selecteer een gebruiker:

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: Select...
nl: Selecteer...

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: or
nl: of

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Email Address:
nl: E-mailadres:

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit in %s
nl: Bewerk in %s

en: View
nl: Bekijk

en: Sold %d
nl: %d verkocht

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Sold %1$d of %2$d
nl: Verkocht %1$d of %2$d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
nl: Dit evenement is aangemaakt via Community Events. Wil je echt tickets hiervoor verkopen?

en: Upload image for the ticket header
nl: Upload afbeelding voor de ticketheader

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
nl: De maximum beeldmaten voor in de e-mail zijn 580px breed en onbeperkt hoog, en vervolgens geschaald voor de mobiel. Voor "retina"-ondersteuning gebruik je een afbeelding tot 1160px breed.

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Select an Image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Poland
nl: Polen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Add new ticket
nl: Voeg een nieuw ticket toe

en: Edit ticket
nl: Bewerk ticket

en: Sell using:
nl: Verkoop via:

en: Reunion
nl: Réunion

en: Ticket Name:
nl: Ticketnaam:

en: Romania
nl: Roemenië

en: Ticket Description:
nl: Ticketbeschrijving:

en: Russian Federation
nl: Rusland

en: Price:
nl: Prijs:

en: (0 or empty for free tickets)
nl: (0 of leeglaten voor gratis tickets)

en: Saint Kitts And Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Sale Price:
nl: Verkoop prijs :

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
nl: (Huidige verkoop prijs - dit kan onderhouden worden via de product editor)

en: Saint Vincent And The Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Start sale:
nl: Begin verkoop:

en: End sale:
nl: Einde verkoop:

en: Sao Tome And Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Save this ticket
nl: Bewaar dit ticket

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Stock:
nl: Voorraad:

en: (Total available # of this ticket type. Once they're gone, ticket type is sold out.)
nl: (Totaal beschikbare # van dit ticket type. Zodra ze verdwenen zijn, is dit ticket type uitverkocht)

en: Serbia
nl: Servië

en: Selling tickets for recurring events
nl: Verkoop van tickets voor terugkerende gebeurtenissen

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Currently, Tickets will only show up on the frontend once per full event. For PRO users this means the same ticket will appear across all events in the series. Please configure your events accordingly.
nl: Op dit moment zal Tickets eenmaal per volledige gebeurtenis verschijnen op de frontend . Voor PRO-gebruikers betekent dit dat hetzelfde ticket weergegeven wordt in alle events in de serie. Gelieve uw evenementen dienovereenkomstig te configureren.

en: Ticket Settings
nl: Ticket instellingen

en: Post types that can have tickets
nl: Bericht typen die tickets kunnen hebben

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl: Slowakije

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
nl[0]: (%d wacht op beoordeling)
nl[1]: (%d wachten op beoordelingen)

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomoneilanden

en: Sold %1$d of %2$d %3$s
nl: Verkocht %1$d of %2$d %3$s

en: Somalia
nl: Somalië

en: Attendee List
nl: Aanwezigenlijst

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Your tickets
nl: Je tickets

en: <a href="%s">Edit the page slug</a>
nl: <a href="%s">Bewerk de pagina slug</a>

en: South Georgia, South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Ticket Type
nl: Ticket type

en: Ask the site administrator to edit the page slug
nl: Vraag de website administrator om de pagina slug aan te passen

en: Spain
nl: Spanje

en: Purchaser
nl: Koper

en:  ask the site administrator set a different Events URL slug.
nl: vraad de website administrator om een andere Events URL slug aan te maken.

en: St. Helena
nl: Sint Helena

en: %1$s out of %2$s available
nl: %1$s uit %2$s beschikbaar

en: St. Pierre And Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Out of stock!
nl: Uitverkocht!

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
nl: Deze kalender wordt mede door The Events Calender mogelijk gemaakt.

en: Sudan
nl: Soedan

en: Full Name:
nl: Volledige Naam:

en: Rate %3$sThe Events Calendar%4$s %1$s on %2$s to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
nl: Stem op %3$sThe Events Calendar %4$s %1$s op %2$s om deze plugin gratis te houden. Bedankt vanuit de vriendelijke mensen van Modern Tribe.

en: Email:
nl: E-mail:

en: Invalid field type specified
nl: Ongeldig veldtype gegeven

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
nl: Spitbergen en Jan Mayen

en: Confirm RSVP
nl: RSVP bevestigen

en: No radio options specified
nl: Geen radio-opties gegeven

en: No checkbox options specified
nl: Geen checkbox-opties gegeven

en: Sweden
nl: Zweden

note: Description of the plugin/theme
en: Event Tickets allows you to sell tickets to events
nl: Met Event Tickets kunt u tickets verkopen voor evenementen

en: No select options specified
nl: Geen selecteeropties gegeven

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrië

note: Author URI of the plugin/theme
en: http://m.tri.be/28
nl: http://m.Tri.be/28

en: Events
nl: Evenementen

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Settings
nl: Instellingen

en: Tanzania, United Republic Of
nl: Tanzania

en: Events Settings
nl: Evenementinstellingen

en: %s Settings
nl: %s instellingen

en: You've requested a non-existent tab.
nl: Je hebt om een niet bestaande tab verzocht.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: You don't have permission to do that.
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Trinidad And Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: The request was sent insecurely.
nl: Het verzoek was onbeveiligd verstuurd.

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: The request wasn't sent from this tab.
nl: Het verzoek was niet verstuurd van deze tab.

en: Turkey
nl: Turkije

en: Your form had the following errors:
nl: Je formulier heeft de volgende fouten:

en: None of your settings were saved. Please try again.
nl: Geen van je instellingen is opgeslagen. Probeer het nogmaals.

en: Turks And Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
nl[0]: De bovenstaande instelling is niet opgeslagen. De overige instellingen zijn met succes opgeslagen.
nl[1]: De bovenstaande instellingen zijn niet opgeslagen. De overige instellingen zijn met succes opgeslagen.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen

en: Uganda
nl: Oeganda

en: General
nl: Algemeen

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Display
nl: Weergave

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: Network
nl: Netwerk

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Licenses
nl: Licenties

en: There are no fields setup for this tab yet.
nl: Er zijn nog geen velden voor deze tab.

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: System Information
nl: Systeem informatie

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Unknown or not set
nl: Onbekend of niet ingesteld

en: Virgin Islands (British)
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands (U.S.)
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Invalid or incomplete field passed
nl: Ongeldig of incompleet veld

en: Wallis And Futuna Islands
nl: Wallis en Futuna

en: Field ID:
nl: Veld-ID:

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Non-existant field validation function passed
nl: Niet-bestaande veldvalidatiefunctie gegeven

en: Yemen
nl: Jemen

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
nl: met functienaam:

en: %s must contain numbers and letters only
nl: %s mag alleen cijfers en letters bevatten

en: %s must contain numbers, letters and dots only
nl: %s mag alleen cijfers, letters en punten bevatten

en: %s must be a positive number.
nl: %s moet een positief getal zijn.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
nl: %s moet een geldige slug zijn (nummers, letters, streepjes en underscores).

en: %s must be a valid absolute URL.
nl: %s moet een valide absolute URL zijn.

en: %s must have a value that's part of its options.
nl: %s moet een waarde hebben die deel is van de opties.

en: California
nl: Californië

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
nl: Vergelijkende validatie lukt niet omdat geen vergelijkingswaarde is verstrekt in het veld %s

en: %s cannot be the same as %s.
nl: %s kan niet hetzelfde zijn als %s.

en: %s cannot be a duplicate
nl: %s kan geen duplicaat zijn

en: %s must be a number or percentage.
nl: %s moet een getal of percentage zijn.

en: %s must be a number between 0 and 21.
nl: %s moet een getal tussen 0 en 21 zijn.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
nl: %s moet alleen bestaan uit letters, getallen, streepjes, apostroffen en spaties.

en: Hawaii
nl: Hawaï

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
nl: %s moet bestaan uit letters, spaties, apostroffen en streepjes.

en: %s must consist of 5 numbers.
nl: %s moet bestaan uit 5 getallen.

en: %s must be a phone number.
nl: %s moet een telefoonnummer zijn.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
nl: Landenlijst moet geformatteerd zijn als een land per regel in het volgende formaat <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
nl: Selecteer een land:

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua And Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Ohio
nl: Ohia

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia And Herzegowina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bouvet Island
nl: Bouveteiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: Brunei Darussalam
nl: Brunei

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Tribe Event Add-Ons
nl: Tribe Evenementen Add-Ons

en: Version
nl: Versie

en: Cambodia
nl: Combodja

en: Last Update
nl: Laatste update

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Date Format Settings
nl: Datum opmaak instellingen

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
nl: <p>De volgende drie velden accepteren de opties voor datum opmaak beschikbaar in de php date() function . <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Leer hier hoe je een eigen datum opmaak maakt.</a>.</p>

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Date with year
nl: Datum met jaar

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Chile
nl: Chili

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Date time separator
nl: Datum tijd scheidingssymbool

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
nl: Geef een scheidingssymbool voor tussen de datum en de tijd, wanneer beide zichtbaar zijn.

en: Comoros
nl: Comoren

en: Congo
nl: Congo-Brazzaville

en: Datepicker Date Format
nl: Datumkiezer datum opmaak

en: Congo, The Democratic Republic Of The
nl: Congo-Kinshasa

en: Select the date format to use in datepickers
nl: Selecteer de datum opmaak om te gebruiken in de datumkiezers

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
nl: Op zoek naar extra functionaliteit waaronder terugkerende evenementen, gemeenschappelijke evenementen, ticketverkoop en meer?

en: Check out the available add-ons
nl: Bekijk de beschikbare add-ons

en: Cote D'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: We hope our plugin is helping you out.
nl: We hopen dat onze plugin je helpt.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
nl: Kroatië

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl: Denk je "Wow, deze plugin is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: See an example of the link
nl: Bekijk een voorbeeld van deze link

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl: Denk je "Wow, deze plugin is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Show The Events Calendar link
nl: Laat de 'The Events Calender Link' zien

en: Denmark
nl: Denemarken

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Default currency symbol
nl: Standaard valutasymbool

en: East Timor
nl: Oost-Timor

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
nl: Stel het standaard valutasymbool voor evenement kosten in. Dit geldt vanaf nu en heeft geen wijzigingen van eerdere evenementen tot gevolg.

en: Currency symbol follows value
nl: Huidige valutasymbool:

en: Egypt
nl: Egypte

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
nl: Het valutasymbool staat normaliter voor de waarde. Het inschakelen van deze optie plaatst het valutasymbool achter de waarde.

en: Miscellaneous Settings
nl: Overige instellingen

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethopië

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden

en: Debug mode
nl: Debugmodus

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
nl: Vink deze optie aan om debuggegevens te loggen. Dit logt standaard naar je servers PHP error log. Als je de logberichten in je browser wilt bekijken stellen we voor dat je %s installeert en de "Tribe"-tab in de debuguitvoer bekijkt.

en: France
nl: Frankrijk

en: France, Metropolitan
nl: France métropolitaine

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana
